Głupia byłam:( jestem i będę:( przepraszam Was za to, że się urodziłam
· Dodane przez: Ewelinka_kolbuszowa · w kategorii: Smutne
· Wszystkie opisy dodane przez "Ewelinka_kolbuszowa": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Niech se kurwa misio tańczy, z całym gronem pomarańczy .! :D
Może kiedyś zauważysz mnie... Może kiedyś zrozumiesz, że... KOCHAM CI
"Czasami brak mi sił, by przetrwać tyle trudnych chwil..."
Kiedy znajdziemy się na zakręcie, co z nami będzie?!



Wysyłam...
No comments yet.