Lepiej grzeszyć i potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło :(
· Dodane przez: Natus_na_epie_Natka1103 · w kategorii: Inspirujące
· Wszystkie opisy dodane przez "Natus_na_epie_Natka1103": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
---> Kiedy zimno Ciebie nie ma by ogrzać mnie <---
Powietrze pachnie malinową Mambą" ;p"""
...nie otworzysz drzwi dopóki nie otworzysz zasuw...
życie jest bez sensu, bo nie czuję, że żyję... :(



Wysyłam...
No comments yet.