Zapomnieć?Nie ma mowy…Być razem?Nie ma mowy..Wyrzucić? Nie da rady..
· Dodane przez: Andzia · w kategorii: Fragmenty piosenek
· Wszystkie opisy dodane przez "Andzia": 5
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Heej Zaalew Gol ! ! ! ! Lalalalala ; ))
Co wy ku**a chcecie od tego świstaka?!
Wystarczy jedno słowo Twe i zapadam w błogi sen :* :* :*
Jakie jest ulubione danie Chucka Norrisa? - Danie w mordę



Wysyłam...
No comments yet.