Zapomnieć?Nie ma mowy…Być razem?Nie ma mowy..Wyrzucić? Nie da rady..
· Dodane przez: Andzia · w kategorii: Fragmenty piosenek
· Wszystkie opisy dodane przez "Andzia": 5
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Zdarza się często że w oczach masz lzy też mam je bo wiem jak to jest
nie zawsze się traci, kiedy zostaje się pozbawionym czegoś
Przez oczernianie innych nigdy nie zabłyśniesz...chyba, że wśród debili



Wysyłam...
No comments yet.