Bo Życie To Pieprzony Labirynt, Który Ma Tylko Jedno Wyjście – Śmierć

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Życiowe
· Wszystkie opisy dodane przez "Andre": 5



Komentarze
Lolitka 2 lutego 2012

иαנℓєρѕzу ѕєи тσ тєи, ω ктóяум ту נєѕтєś

Lolitka 2 lutego 2012

נαк ѕιę кσ¢нα тσ туℓкσ иα ρσωαżиιє

Lolitka 2 lutego 2012

Czemu ty mnie nie możesz pokochać, przynajmniej w połowie tak jak ja ciebie…

Lolitka 2 lutego 2012

Wiesz czemu Ciebie unikam? Bo jakbyś spędził ze mną dłuższą chwilę uzależniłabym się… :*

Leave a comment