Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
po co żyć można umrzeć. ale jak ?? Zanurkuj w kiblu bedzie zabawa
KOCHAM- słowo, nie wyznanie, KO- przeminie, CHAM- zostanie !!! ;(
dziewczy ny są ja mediark-ładne,słodkie i oczywiście nie dla idiotów
Ja Ciebie Kochałam, a Ty się mną tylko bawiłeś!!! :(((



Wysyłam...
No comments yet.