Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Bo jest paru Ludzi, Bo jest pare w życiu dobrych chwil :) :D
Milcz jak do mnie mówisz !! xD :*:*:*
Pamiętać będę tamten czas, choć Ciebie może nie...
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas!!!!



Wysyłam...
No comments yet.