-A wiecie co mnie najbardziej rozśmiesza? -To, że próbując udowodnić, że jestem gorsza od Was, tylko udowadniacie, że jestem lepsza ;p !
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
buuuuuuuuuuuu....zlękłeś się :) XD
Może o tym nie wiesz ale.......ja też potrafie marzyć, kochać i śnić..
dlaczego nie potrafie kopnąć w dupe i powiedzieć spierdalaj?!



Wysyłam...
No comments yet.