Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
''W twoich rękach moje myśli'';*
Czy Normalna Mała Kurka Może Zostać Żoną Kurka :p
..bo któregoś dnia wrócę, po prostu złapię i nie pozwolę temu odejść..
Twój stary bije cie kablem od pilota :P



Wysyłam...
No comments yet.