Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Jest mi smutno jest mi źDle bo juź nie ma przy mnie cię:*;)
Priorytetem jest dla nas jakość, a nie ilość :* KOCHAM CI



Wysyłam...
No comments yet.