Kochać, a lubić to wielka różnica… Serce i duszę zachwyca… Lubić można każdego, a KOCHAĆ tylko jednego. :*
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Wczoraj byłam , Dzisiaj mnie nie ma , chyba nikomu mnie nie potrzeba :
` a wszystko tOoOoO [!] bo Ciebie kocham ;D <33 ;*
kiedyś niewiadomo skąd, ze wschodem słońca przybyłam tu...



Wysyłam...
No comments yet.