Nie mam opisu bo zabrakło długopisu, a to wszystko dla popisu :D

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: O opisach GG i NK
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692



Komentarze
Gość 26 maja 2012

Wzięła garść tabletek – przecież to nic nie boli. Potem poszła po wodę i je połknęła. Kiedy już zamknęła oczy na zawsze to była szczęśliwa, bo wiedziała, że nikt już jej nie zrani…

Leave a comment