Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie ma sensu szukać sensu w czymś co jest bez sensu... :-)))
Nikt mnie nie kocha,Kazdy olewa,wezmę żyletkę i pójdę do nieba!! !; ((
Życie jest do bani
Nie ma sensu szukać sensu w czymś co jest bez sensu... :-)))
Nikt mnie nie kocha,Kazdy olewa,wezmę żyletkę i pójdę do nieba!! !; ((
Życie jest do bani
No comments yet.