Niby tak dobrze, a gorzej. Ciągle musisz wybierać co lepsze czy gorsze. To czemu kurna ranisz swym językiem, czy Ci nie wstyd i tego co wyprawiasz. Chcąc uzyskać Twoje zaufanie dostałam po buzi. A czemu? Nawet nie wiesz, zastanów się. To za dużo dla Ciebie? Ale ja sie nie poddam i choćbym miała zrobić coś nieodpowiedniego zrobię to. A dlaczego? Bo to dla Ciebie.
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
NiktMnieNieKocha, KażdyOlewa, WięcWezmęTabletkiIPójdęDoNieba
Czemu Kocham Cię, a Ty mnie nie?
... Nobody Is Perfect... Im Nobody, so im Perfect ?



Wysyłam...
No comments yet.