Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Śmiać,kochać,żyć..tylko z Tobą pragnę być!!!:D
Ona wierzyła we mnie, a ja wierzyłem..., że na to zasługuję
Żałuję, że cię znałam, żałuję, że ufałam! Czemu cię kochałam?No czemu?
Śmiać,kochać,żyć..tylko z Tobą pragnę być!!!:D
Ona wierzyła we mnie, a ja wierzyłem..., że na to zasługuję
Żałuję, że cię znałam, żałuję, że ufałam! Czemu cię kochałam?No czemu?
No comments yet.