Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
SZKO
Zasnęłam jak królewna, czekam na pocałunek od księcia ;**
Chcesz wpier***! Może kanapeczkę na zgodę...? :)
Kochasz? Pragniesz? Nie wierzę... Zrób tak bym uwierzyła :(



Wysyłam...
No comments yet.