Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
mam, mam najlepszy wóz, najszybszy w mieście XD
fioletowe witraże marzeń..
Jesteś moim Słoneczkiem na niebie i świecisz tylko dla mnie :*
WC - Word Cup ;]



Wysyłam...
No comments yet.