Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Kocham Cię! Kocham! wciąż Cię kocham, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ty narysuj mi uśmiech, a ja będę udawać, że jestem szczęśliwa
TrZeBa WiElU LaT bY zNaLeűć PrZyJaCiElA,wYsTaRcZy ChWiLa By Go StRaCiĆ
DrogaDoDomuPrzyjaciela, KtóregoNieOdwiedzasz, SzybkoZarastaChwastami
Każda szkoła, w której jestem jest siedliskiem zła... :P



Wysyłam...
No comments yet.