Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć… osobiście uważam, że powietrze jest ważniejsze. ;D
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Wołam już tak od dni stu... Wybacz, badź znów MÓJ
Jesteś jak Barbi , Tylko się garbisz .! weż się ogarni
Przepraszam znaczy poddaję się !!!



Wysyłam...
No comments yet.