„Życie jest piękne” – powiedział Prosiaczek rzucając się w przepaść.
· Dodane przez: klaudia_ · w kategorii: Pesymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "klaudia_": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Zagadką dla mnie jesteś ty !!!
Powiedz proszę... jak mam teraz żyć...
Miłość zabija, wiem to dopiero dzisiaj... :(
Dziecko, weź milcz jak do mnie mówisz! ;D



Wysyłam...
No comments yet.