„Życie jest piękne” – powiedział Prosiaczek rzucając się w przepaść.
· Dodane przez: klaudia_ · w kategorii: Pesymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "klaudia_": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Przecież nie gramy o suche gacie na dnie morza...?!
wszystko dobre co się szczęśliwie kończy
Dawnoo temu .. To były czasy !
Powiedz o czym myśleć mam, bo myślę o wszystkim....^^



Wysyłam...
No comments yet.