Za pamięć o Mnie. -Serdecznie dziękuję. -A w dowód wdzięczności. -Serduszko ofiaruję :)
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia
Twoja stara to ulica, a Twój stary to Kubica ;)
Z Gadu-Gadu jak z życiem, ciągle się chrzani...
' .. bierz dupę w troki i zjeżdżaj stąd zanim nafaszeruję Cię ołowiem.



Wysyłam...
No comments yet.