Zawsze trzeba być pozytywnej myśli , nawet gdy świat inaczej myśli.! Ważne są tylko własne marzenia, w których inni mają nic do powiedzenia :) Więc ruszmy swe tyłki bez użalania i bądźmy odważni w ważnych sprawach .!
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Inspirujące
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Szkoła to tortura-wyślę tam swojego brata
Milcz jak do mnie mówisz !! xD :*:*:*
Skarbie...Ty nie masz jaj Ty masz wydmuszki!!



Wysyłam...
No comments yet.