Nie jest dobrze, nie jest źle, ale trochę nudzisz mnie ;)
« Poprzedni
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
„Bo Umrzeć To Zbyt Mały Powód, Aby Przestać Kochać” - Szkoła Uczuć
nikt mnie nie kocha ;(
NieWiemJakWytrzymam... CoDzieńNaCiebieSięPatrząc... iNieMócNicZrobić!
Masz za mały iloraz inteligencji zeby ze mna rozmawiac...Spadaj



Wysyłam...
No comments yet.