Szkoda, że nie wszystko układa się po naszej myśli…

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Smutne
· Wszystkie opisy dodane przez "zollka": 3



Komentarze
WArkocz 18 grudnia 2011

Ja też kocham Bartka♥

Leave a comment