Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kochałam Cię.. I zawsze będę Kochać.. Odszedłeś do niej.. do niej.. ;(
Kochać, To Znaczy Troszczyć Się O Kogoś... :*
Żałuję, że cię znałam, żałuję, że ufałam! Czemu cię kochałam?No czemu?
Kochałam Cię.. I zawsze będę Kochać.. Odszedłeś do niej.. do niej.. ;(
Kochać, To Znaczy Troszczyć Się O Kogoś... :*
Żałuję, że cię znałam, żałuję, że ufałam! Czemu cię kochałam?No czemu?
No comments yet.