Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Siedzę w kącie i płaczę, bo nie wiem kiedy Cię znowu zobaczę...
Kocham,Wielbię i szanuję, ale wciąż mnie DeNeRwUjEsZ... ;* K.C
Magią jest życie, magią jest świat, magią jest wszystko co kocham JA :



Wysyłam...
No comments yet.