.. myśl o nim . O prawdziwym przyjacielu . <3 . ( Madziuś ) ;*

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Przyjaźń
· Wszystkie opisy dodane przez "Kiniek_.__3": 1



Komentarze
Adwokat Djabła 23 stycznia 2012

Hmmmm… życie na gorąco, z Tobą!!!
Kto pożyje ze mną na gorąco?
Czekam na fajnych chłopaków ;D

Leave a comment