Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
tylko chuck norris potrafi kopnonić weża w kolano
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(
Ciągle problemy... Wiecznie pod wiatr... A mi już sił brak...
tylko chuck norris potrafi kopnonić weża w kolano
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(
Ciągle problemy... Wiecznie pod wiatr... A mi już sił brak...
No comments yet.