Najpiękniejszym dniem w moim życiu był ten ,w którym cię poznałem . Najgorszy był ten w którym cię straciłem .. :* </3 <W>
· Dodane przez: __3____D_ · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "__3____D_": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei...
Dlaczego bijesz się młotkiem po głowie? Bo lubię jak przestaje boleć.
Ty mi dajesz szczęście, którego jeszcze niedawno tak bardzo brakowało!
Tylko Chuck Norris wie jak się nazywam



Wysyłam...
No comments yet.