I co teraz ? teraz jak już wszystko się skończyło a ja zostałam sama ?
· Dodane przez: _aSia- · w kategorii: Na dobranoc
· Wszystkie opisy dodane przez "_aSia-": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Miałaś rację - można nienawidzić kochając...
Do szkoły chodzę, bo jest tam ktoś, kogo bardzo kocham :-)
`Głowę w chmurach kryć, Bliżej słońca być xD
Siedzę w kącie i płaczę, bo nie wiem kiedy znowu cię zobaczę...



Wysyłam...
No comments yet.