Gdybym odeszła nikt by nie zauważył… Nikt by nie tęsknił.. Nie płaka
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Mało wiary, Mało sił, Brak miłości, Brak tych chwil.
Kocham-piękne słowo ale czy się sprawdza?
And now I cry in the middle of the night (...) Because of you...
` Nie ma tego złego , co na dobre by nie wyszło ...`



Wysyłam...
No comments yet.