Czy mi dobrze czy mi źle w mym profiu miło widze Cię. ; D
« Poprzedni
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Bez ciebie każden dzień jest do niczego..:( Kocham cię i tak!
Jesteś kimś kogo nigdy nie szukałam,jesteś kimś kto zmarnował mi życie
Tysiące serc< jedno bicie< Wisłoka Dębica ponad życie!!!
Chuck Norris rąbał drzewo w lesie saharyjskim... Teraz to pustynia...



Wysyłam...
No comments yet.