Cykady płaczą w lesie, z którego nie ma ucieczki.
Następny »
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Dobranoc...ja śpię grzecznie, a śnię grzesznie ;) o Tobie ;*
Raz Dwa Trzy ... Mą Miłością jesteś Ty !! Kocham Cię Skarbie !
KOchać i kochanym być to uczucie dla którego warto żyć....:)
Ty narysuj mi uśmiech, a ja będę udawać, że jestem szczęśliwa



Wysyłam...
Dla mnie szczęście nie istnieje, bo mym szczęściem byłeś Ty, dzisiaj Ciebie tutaj nie ma… pozostały gorzkie łzy