Jest mi smutno, jest mi źle, więc posiedzę na gg :)
Następny »
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...teraz wiem, że warto żyć ;**
Nie boję się, gdy światło znika, bo mam latarkę Panasonica
Druga połówka.? Pff. Ja sama ze sobą tworzę idealną całość.!!
Wiele Serc, Jedno Bicie START NAMYS



Wysyłam...
No comments yet.