Nie jestem piękna,ale taka sobie.Nie jestem winna,że Kocham się wTobie
· Dodane przez: MiKaa · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "MiKaa": 18
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie ma litości dla ludzi bez kości xdd.
Książe z bajki? Mam go w dupie... Zostanę niezależną księżniczką ;)
''Pamiętaj patrząc w gwiazdy, że kocham Cię''



Wysyłam...
No comments yet.