Jestem jaka jestem…Nie szukaj we mnie wad, bo ich mi nie brak…Ludzie, mam dość waszej krytyki ….!!!!
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
You cannot change your destiny - no man can
Wesołych świąt!!! Szczęśliwego Nowego Roku i mokrego dyngusa...;p
Nie mam już nic, co mogłabym stracić...
Najlepsze w was jest to, że macie taką qumpele" jak ja!!!"""



Wysyłam...
No comments yet.