Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
<:3)~~ <:3)~~ <:3)~~ UWAGA MYSZY ATAKUJĄ!! xD
Serduszko moje zawruciles mi w glowie ani jesc ani spac tylko kochac:
serce a ty masz jakieś wady ? - Jestem bez wad, bez wad, bez wad :)
życie jest jak jajko trzeba je znieść



Wysyłam...
No comments yet.