No jak myślisz, czemu ja i Marta się przyjaźnimy? – No to proste, bo jesteśmy przyjaciółkami i mam na imię Magda, a moja kumpela Marta…
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Gdzie kucharek sześć ... tam cycków dwanaście . ; DD
.....Wielokropek mojego życia... Przepraszam, że żyję, to już więcej się nie powtórzy
Myślę, czuję, kochać chcę i to nie zmieni się :)))
Przyjaźń Jest Najcenniejszym Skarbem W Naszym życiu... :***



Wysyłam...
No comments yet.