Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Czuję Twoje spojrzenie na sobie...
''... śmiechem Ja - Ty ronisz łzy...!! ''
Miłość jest pragnieniem by komuś coś dawać, a nie otrzymywać



Wysyłam...
No comments yet.