.. Moje życie jest pełne facetów: jem Grześka, piję Kubusia i na dodatek śpię z Jaśkiem ..
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Są dni, są chwile, są ludzie i debile...[!]:(
Znów, siedzimy razem, lecz nie ma nas i w naszych sercach wielki żal
tęsknota jest stałym elementem poznawania nowych ludzi :(
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(



Wysyłam...
No comments yet.