Mobilne GG na systemy Windows Phone i Java

W marcu informowałem Was o udostępnieniu mobilnej wersji komunikatora GG na urządzenia mobilne z systemami: Android, iOS oraz Symbian. W tamtym wpisie informowałem Was, że najszybciej – jeszcze w lutym – udostępniono Mobilne GG na telefony i smartfony z systemem Android oraz iOS. Mobilne GG na urzadzenia mobilne z systemem Symbian została udostępnione w marcu. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Windows Phone oraz Java musieli poczekać nieco dłużej. Na początku czerwca wydawca komunikatora poinformował o udostępnieniu mobilnej wersji komunikatora dla telefonów Nokia Series 40 z systemem Java. Przedwczoraj, 18 czerwca br. wydano komunikat o udostępnieniu Mobilnego GG na urządzenia mobilne z systemem Windows Phone.

Komunikator na Windows Phone został tak dostosowany, aby działał z kafelkowym wyglądem tego systemu. Powiadomienia komunikatora pojawiają się w tzw. kaflu GG, co pozwala łatwo i szybko sprawdzić powiadomienie oraz otworzyć aplikację. Mobilne GG na Windows Phone pozwala m.in.: uzyskać dostęp do aktualnej listy kontaktów, pozwala dodawać i usuwać kontakty, oznaczać wybrane jako ulubione czy przeglądać archwium. Aplikacja dostępna bezpłatnie w sklepie z aplikacjami Windows Marketplace.

Mobilne GG na system Java pobierzecie bezpłatnie w sklepie z aplikacjami Nokia Store. Komunikator działający na urządzeniach z systemem Java oprócz możliwości prowadzenia rozmów, daje dostęp do listy kontaktów i pozwala edytować je, umożliwia szukanie znajomych w katalogu publicznym, przeglądanie archiwum rozmów, a także korzystanie z wbudowanej poczty e-mail.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Wiadomości
· Wszystkie opisy dodane przez "admin": 1125
No comments yet.

Leave a comment