-A wiecie co mnie najbardziej rozśmiesza? -To, że próbując udowodnić, że jestem gorsza od Was, tylko udowadniacie, że jestem lepsza ;p !
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Najgorsza jest miłość nie od wzajemiona, jedno kocha, a drugie ma na
To JUż JEsT KoNiEc ... NIe MA Już NiC ... JeStEśMy WOlNi IDzIeMy GNiĆ
Jestem narkomanką spragnioną Twych ust...jestem narkomanką miłości!!
-Co to? -Kwiaty. -No widzę, że nie frytki! xD



Wysyłam...
No comments yet.