Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Tam gdzie nie ma już dróg stanie mój drogowskaz!!
Już nie wróci to co było, dla mnie wszystko się skończylo... ;(
Ty Na Zawsze W Mojej Głowie W Mojej Osobie, Moje Serce Oddałam Tobie
Jak chłopcy zostaną debilami, to nigdy nie zostaniecie żonami ;**



Wysyłam...
No comments yet.