Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Tyle pasztetu a mu chleba nie mamy hehe
Viva La Feta , Viva La Grass, Viva Tableta, Viva La Kwas
Tylko Chuck Norris potrafi wybić zęby szczerbatemu
to mój rap, to moja rzeczywistość



Wysyłam...
No comments yet.