Jak mówisz kocham to tylko z litości, bo nie ma miłości bez wzajemności…
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...Lepiej zrozumieć mało niż zrozumieć źle...
M.P.S- Moja Prywatna Suka
WŻyciuPiękneSąTylkoChwile... ZTobąNajpiękniejsze... ;* < Imię > ;*
Bo ja kocham tylko ciebie,i nikt mi tego nie popsuje:**



Wysyłam...
No comments yet.