Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Puchatku?-Tak, prosiaczku?-A Nic. Chciałem się tylko upewnić,że jesteś
SZKO
Dlaczego Mikołaj nie może mieć dzieci? Bo ma krzywąLaskeIWorekNaPlecach
Rusz kamień, a poleci zanim lawina...



Wysyłam...
No comments yet.