Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
W przyszłości zostanę bezrobotna :P
u mnie wszystko jak dawniej, tylko jeden samobójca...
Od aniołka mam skrzydełka,a charakter mam diabełka:)
Każdy wie, że system szkolny polega na: zakuć, zdać, zapomnieć :D



Wysyłam...
No comments yet.