KOCHAM, to słowo wydaje się nam takie łatwe, takie jak g….! Ale tak nie jest. Kochasz, bo musisz tęsknić, bo cierpisz!!! Boże czemu mnie tak skarałeś :(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ja tu, Ty tam i tak cię w sercu mam!
Miłość jest piękniejsza od słońca, gdy trwa do końca...<3..♥..Myślę:*
Zauroczyłeś, Mnie, To, Było, Jak, We, Śnie, Kocham, Cię !
Ręce do góry !!!! Portki w dół !!!! Żelki na stół !!!! xD



Wysyłam...
No comments yet.