Współczuje pszczołom i osom… Czemu? Bo cały czas muszą bzykać…
Następny »
· Dodane przez: ..AdrianeK.. · w kategorii: Śmieszne
· Wszystkie opisy dodane przez "..AdrianeK..": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Czy mnie widzisz, Czy też nie, Proszę, zawsze Kochaj mnie!
zycie to skarb ...ale żeby je docenic trzeba najpierw je zrozumieć...
chciałam go zrozumieć , lecz mi na to nie pozwolił:(
Szczęście to chwile którą juz zawsze będziesz ty:*:*:*



Wysyłam...
No comments yet.