14 lat temu dostałam nową grę. Nazywała się życie. Grałam w nią codziennie. 24 na dobę. Aż pewnego razu doszłam do nowego poziomu o nazwie ‚miłość’. Nie dałam rady. Wyskoczył napis ‚Game Over’.
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
mamo kochasz? Nie! SZkoda.. Bywa!
Ukrywam smutek, Uśmiecham się, Niech wszyscy myślą, że jest 'OK' ...
Ja Cię kocham, Ty mnie chyba też...Lecz ma duma ma to gdzieś...;(



Wysyłam...
No comments yet.