Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Kocham Cię! Kocham! wciąż Cię kocham, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Spod prysznica coś tam pluska - to Kaczyński myje Tuska :)
Szaleństwo to jedyna rzecz, dzięki której mogę zachować zdrowe zmysły
''Wśród tandety lśniąc jak diament..."



Wysyłam...
No comments yet.