Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć… osobiście uważam, że powietrze jest ważniejsze. ;D
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
W weekendzik jest SPOKO, bo leżę w łóżku z TOBĄ
przyjaciel jest zawsze dobrym przyjacielem,a ty zawsze aniolkiem:)
My Heart Will Go On...
MI



Wysyłam...
No comments yet.