Lepiej grzeszyć i potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło :(
· Dodane przez: Natus_na_epie_Natka1103 · w kategorii: Inspirujące
· Wszystkie opisy dodane przez "Natus_na_epie_Natka1103": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Dobranoc mój kochany, już jutro nasza miłość rozkwitnie
Jestem spocona, mówię Ci, Nivea For Girl nie pomoże mi...
Czemu zawsze kochamy tych, których nie możemy mieć... ;((
Życie jest jak guma do żucia po pewnym czasie traci smak:(



Wysyłam...
No comments yet.