Zapomnieć?Nie ma mowy…Być razem?Nie ma mowy..Wyrzucić? Nie da rady..
· Dodane przez: Andzia · w kategorii: Fragmenty piosenek
· Wszystkie opisy dodane przez "Andzia": 5
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Będę przy Tobie" to najlepsza obietnica"
Całe życie na wirażu fanatycy Falubazu!!!
Książę z bajki? mam go w dupie - zostanę niezależną księżniczką
` pieprzymy się czy najpierw muszę z tobą pochodzic ? `



Wysyłam...
No comments yet.