Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
....,<twOja wiNa!;*beZ hAppy eNdu;P<3,;]smUtny FinAł;**
Zero smutków, zero łez, moje życie jest the best!!!
Dlaczego idziemy spać? Bo już był Miś Uszatek xD
Liczą się tylko dwie zasady: co człowiek może zrobić, a czego nie...



Wysyłam...
No comments yet.